ULUSLARARASI ÖĞRENİLERE MOBİL REHBERLİK PROJESİ (Software Of Student -SOS)

KARVAK, Erasmus+ Stratejik ortaklık projesi kapsamında uluslararası öğrencilere yönelik bir mobil rehber hazırlayacaktır. Proje ortakları arasında Romanya, Fransa ve Ukrayna'da bulunmaktadır. Projenin koordinatörü Bursa Uludağ Üniversitesidir. KARVAK yıllardır sürdürdüğü uluslararası öğrencilere ev sahipliği ve rehberlik görevini SOS adlı projede somut bir fikri çıktı haline dönüştürecektir. Mobil yazılımın oluşturulması aşamasında uluslararası öğrencilerin ihtiyaç ve sorunları anketlerle ölçülerek bir yol haritası çıkarılmıştır. Uluslararası öğrenciler sorunlarını sirfkarvak@gmail.com adresine  iletebilirler.

Proje sosyal medya sayfaları:

Facebook: https://www.facebook.com/softwareofstudent.sos.5

Twitter    : https://twitter.com/sos_software

YouTube : Software of Student SOS - YouTube

 

SOS - Erasmus+ Projesi

 Etkinlikler
Küçült
25
KARVAK - Türkçe Dersleri Mezuniyet Töreni..

 

"KARVAK - Türkçe Dersleri Mezuniyet Töreni 21 Haziran 2013 Cuma Günü, Vakfımız Genel Merkezinde; Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Uluslararası Öğrencilerimizin Katılımlarıyla gerçekleşmiştir..."

[Devamını oku...]

20
KARVAK PhD Students Meeting II

 

19 Haziran 2013 Çarşamba günü Türk Hava Kurumu Üniversite'sinde; Dünyanın birçok ülkesinden gelerek Ankara'da Doktora eğitimini sürdüren öğrenciler başta olmak üzere...

[Devamını oku...]

08
II. Ulusal Gençlik Konferansı Etkinliği

 

"Kültürlerarası Araştırma ve Dostluk Vakfı (KARVAK) olarak, 4 - 7 Haziran 2013 tarihleri arasında, Ankara Notte Otel'de Birleşmiş Milletler Gönüllüleri Ofisi (UNV) ve Gençlik Servisi Merkezi (GSM) tarafından organize edilen "II. Ulusal Gençlik Konferansı: Hayat Boyu Gönüllülük.." konulu sempozyuma katıldık.."

[Devamını oku...]

18
Uluslararası Kültür Günleri Etkinliği - I

18/05/2013 Cumartesi günü, Kültürlerarası Araştırma ve Dostluk Vakfı (KARVAK) tarafından, Vakıflar Genel Müdürlüğü Salonunda “Uluslararası Kültür Günleri Etkinliği –I” programı, Filistin, Mısır ve Gürcistan Ülkelerinin katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Programda emeği geçen öğrencilere ‘Teşekkür Belgeleri’ takdim edilmiştir..

[Devamını oku...]

15
Türk Hava Kurumu Üniversitesi Ziyareti

15/05/2013 Çarşamba günü, Kültürlerarası Araştırma ve Dostluk Vakfı (KARVAK) Yönetim Kurulu olarak, Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Ünsal BAN makamında ziyaret edilmiştir..

[Devamını oku...]

12
Hazara Öğrenciler Birliği 2013 Buluşması

12 Mayıs 2013 Pazar günü, Kültürlerarası Araştırma Ve Dostluk Vakfı Genel Merkezinde; Türkiye'de yüksek eğitim gören Afganistanlı öğrencilerin katılımı ile "Hazara Öğrenciler Birliği 2013 Buluşması" gerçekleşmiştir..

[Devamını oku...]

Sayfa 3 / 7İlk   Geri   1  2  [3]  4  5  6  7  İleri   Son   
 DnnForge - Son Haberler
Küçült
 Son Etkinlikler
Küçült
Tüm Etkinlikler
KARVAK Polatlı Gezisinde'ydi
 KARVAK Olarak 25 ülkeden 36 öğrencimizle birlikte Polatlı'ya Polatlı Belediyesinin k...