ULUSLARARASI ÖĞRENİLERE MOBİL REHBERLİK PROJESİ (Software Of Student -SOS)

KARVAK, Erasmus+ Stratejik ortaklık projesi kapsamında uluslararası öğrencilere yönelik bir mobil rehber hazırlayacaktır. Proje ortakları arasında Romanya, Fransa ve Ukrayna'da bulunmaktadır. Projenin koordinatörü Bursa Uludağ Üniversitesidir. KARVAK yıllardır sürdürdüğü uluslararası öğrencilere ev sahipliği ve rehberlik görevini SOS adlı projede somut bir fikri çıktı haline dönüştürecektir. Mobil yazılımın oluşturulması aşamasında uluslararası öğrencilerin ihtiyaç ve sorunları anketlerle ölçülerek bir yol haritası çıkarılmıştır. Uluslararası öğrenciler sorunlarını sirfkarvak@gmail.com adresine  iletebilirler.

Proje sosyal medya sayfaları:

Facebook: https://www.facebook.com/softwareofstudent.sos.5

Twitter    : https://twitter.com/sos_software

YouTube : Software of Student SOS - YouTube

 

SOS - Erasmus+ Projesi

 Etkinlikler
Küçült

Entries for Mart 2013

28
Rifat Hisarcıklıoğlu Ziyareti

"KARVAK Yönetim Kurulu olarak, TOBB Başkanı Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU'na Vakfımızı tanıttık.."

[Devamını oku...]

22
Bursa Gezisi

22 - 24 Mart 2013 tarihleri arasında Kültürlerarası Araştırma ve Dostluk Vakfı olarak, Bursa Valisi Sayın Şahabettin HARPUT'un davetiyle, 24 farklı ülkeden 34 öğrencinin katılımı ile Türkiye'nin Tarih Başkenti Bursa'yı ziyaret ettik. Vakfımız Genel Başkanı Nazmi KUMRAL tarafından Bursa Valimiz Sayın Şahabettin HARPUT’a ‘Teşekkür Belgesi’ ve ‘Teşekkür Şilti’ takdim edilmiştir..

[Devamını oku...]

12
Libya Heyeti Toplantısı I

12/03/2013 Salı günü, Sivil Toplum Temsilcilerinden oluşan Libyalı bir heyet, Vakfımız binasında ağırlanmış; ortak mutabakat noktasında bir toplantı düzenlenmiştir. Vakfımız Kurucularından Sayın Kemal BAŞÇI tarafından Vakfımızı tanıtan bir sunum yapılmıştır..

[Devamını oku...]

 DnnForge - Son Haberler
Küçült
 Son Etkinlikler
Küçült
Tüm Etkinlikler
KARVAK Polatlı Gezisinde'ydi
 KARVAK Olarak 25 ülkeden 36 öğrencimizle birlikte Polatlı'ya Polatlı Belediyesinin k...