ULUSLARARASI ÖĞRENİLERE MOBİL REHBERLİK PROJESİ (Software Of Student -SOS)

KARVAK, Erasmus+ Stratejik ortaklık projesi kapsamında uluslararası öğrencilere yönelik bir mobil rehber hazırlayacaktır. Proje ortakları arasında Romanya, Fransa ve Ukrayna'da bulunmaktadır. Projenin koordinatörü Bursa Uludağ Üniversitesidir. KARVAK yıllardır sürdürdüğü uluslararası öğrencilere ev sahipliği ve rehberlik görevini SOS adlı projede somut bir fikri çıktı haline dönüştürecektir. Mobil yazılımın oluşturulması aşamasında uluslararası öğrencilerin ihtiyaç ve sorunları anketlerle ölçülerek bir yol haritası çıkarılmıştır. Uluslararası öğrenciler sorunlarını sirfkarvak@gmail.com adresine  iletebilirler.

Proje sosyal medya sayfaları:

Facebook: https://www.facebook.com/softwareofstudent.sos.5

Twitter    : https://twitter.com/sos_software

YouTube : Software of Student SOS - YouTube

 

SOS - Erasmus+ Projesi

 HABERLER
Küçült

05

Suriye İdlip Vilayetinde rejim unsurları tarafından düzenlenen ve çoğu çocuk onlarca masumun hayatını kaybetmesine yolaçan insanlık dışı saldırıları lanetliyoruz.

Bölgeden gelen bilgilere göre, şu ana kadar 20'si çocuk en az 72 kişinin hayatını kaybettiği bilinmektedir. Savaş suçu ve insanlık suçu kapsamında değerlendirilmesi gereken bu olayı en sert biçimde kınıyoruz.

BM Güvenlik Konseyi'nin 2118 ve 2209 sayılı kararlarının açıkça ihlal ederek kimyasal silah kullanımını sürdüren Suriye rejimine karşı Uluslararası toplumun tepkisini ortaya koymasını ve başta Birleşmiş Milletler olmak üzere Tüm Dünyanın bu katliamlara karşı gerekli adımları atmasını bekliyoruz.

Okunma Sayısı: 4137
resim
 DnnForge - Son Haberler
Küçült
 Son Haberler
Küçült
 Son Etkinlikler
Küçült
Tüm Etkinlikler
KARVAK Polatlı Gezisinde'ydi
 KARVAK Olarak 25 ülkeden 36 öğrencimizle birlikte Polatlı'ya Polatlı Belediyesinin k...