ULUSLARARASI ÖĞRENİLERE MOBİL REHBERLİK PROJESİ (Software Of Student -SOS)

KARVAK, Erasmus+ Stratejik ortaklık projesi kapsamında uluslararası öğrencilere yönelik bir mobil rehber hazırlayacaktır. Proje ortakları arasında Romanya, Fransa ve Ukrayna'da bulunmaktadır. Projenin koordinatörü Bursa Uludağ Üniversitesidir. KARVAK yıllardır sürdürdüğü uluslararası öğrencilere ev sahipliği ve rehberlik görevini SOS adlı projede somut bir fikri çıktı haline dönüştürecektir. Mobil yazılımın oluşturulması aşamasında uluslararası öğrencilerin ihtiyaç ve sorunları anketlerle ölçülerek bir yol haritası çıkarılmıştır. Uluslararası öğrenciler sorunlarını sirfkarvak@gmail.com adresine  iletebilirler.

Proje sosyal medya sayfaları:

Facebook: https://www.facebook.com/softwareofstudent.sos.5

Twitter    : https://twitter.com/sos_software

YouTube : Software of Student SOS - YouTube

 

SOS - Erasmus+ Projesi

 HABERLER
Küçült

Entries for Mart 2013

28
Kırımoğlu Bir Halkın Hikayesi Galası

"KARVAK Yönetim Kurulu, Tatar Milli Meclis Başkanı, Ukrayna Kırım Milletvekili ve Kırım Türklerinin Efsanevi Lideri Sayın Mustafa Abdülcemil KIRIMOĞLU ile birlikte.."

[Devamını oku...]

16
Afgan Abdul Ali Mazari Anma Günü

"16.03.2013 tarihinde Hazar Öğrenci Derneğinin düzenlediği 'Üstad Abdul Ali Mazari' Anma Programına, KARVAK olarak katınılmıştır.."

[Devamını oku...]

13
Kastamonu Günleri

"13 - 17 Mart 2013 tarihleri arasında Ankara AKM'de düzenlenen "Kastamonu Günlerine" KARVAK olarak katılım sağladık. Kastamonu Valimiz Sayın Erdoğan BEKTAŞ, Tosya Belediye Başkanımız Sayın Kazım ŞAHİN ve Küre Belediye Başkanımız Sayın Kamil AYDINLI'ya Vakfımızın çalışmaları hakkında bilgi verdik.."

[Devamını oku...]

 DnnForge - Son Haberler
Küçült
 Son Haberler
Küçült
 Son Etkinlikler
Küçült
Tüm Etkinlikler
KARVAK Polatlı Gezisinde'ydi
 KARVAK Olarak 25 ülkeden 36 öğrencimizle birlikte Polatlı'ya Polatlı Belediyesinin k...